Choď na obsah Choď na menu
 


V CHS South Moravia sa narodili šteniatka ...

1. 12. 2008
A máme jednu veľmi príjemnú správu trošku z iného súdka. U našich  priateľov v CHS South Moravia sa dňa 29.11.2008 narodilo CH. Eržike Bílé Karpaty x Glenaholm Makatso 5 zdravých, krásnych, štandardných šteniatok. Tešíme sa veľmi spolu s Gábinou a Radkom a veríme, že malých prckov a samozrejme aj ostatnú časť smečky uvidíme čoskoro aj naživo. Dve dievčatá sú už zadané, ale v prípade záujmu o psíkov (3), môžete kontaktovať priamo chovateľov (sharr@sharr.cz).

1. deň A-teamu

 Obrázok

 Krpcom želáme do života hlavne veľa zdravíčka, šťastia, tých najláskavejších páničkov na svete a samozrejme aj veľa úspechov na výstavnom aj športovom poli!


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

In RR kennel South Moravia (CZ) were born 5 health, beautifull, standard puppies to Dam: CH. Eržika Bílé Karpaty & Sire: Glenaholm Makatso. Two girls are sold, but there are 3 free boys for sell. In case of interest, write breeders to: sharr@sharr.cz.