Choď na obsah Choď na menu
 


Podovolenkové novinky

14. 8. 2009

Našu tohtoročnú letnú dovolenku sme začali nie práve najlepšie. S Amalom sme sa mali zúčastniť 2.8. dostihových pretekov v Marcheggu, ale žiaľ pre jeho črevné problémy sme ich absolvovať nemohli. Tak sme vyrazili pod končiare Tatier už o deň skôr oproti plánu. Užili sme si počas celého týždňa záhrady mojich rodičov, výletov do lesa, samozrejme nemohla chýbať ani naša obľúbená hubačka. Už po pár dňoch sa dali Amalovi črievka do poriadku a opäť si užíval aj on pravej domácej spišskej kuchyne mojej mamky {#}.

A takto Amal krásne pózoval {#}  

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Ďalší týždeň sme už trávili doma v Bratislave a okolí. O prechádzky po bratislavských lesoch a lesoparkoch nebola núdza. Vyrazili sme si aj na výlet na Železnú studničku spoločne s RR Connie (Cooky Fruit Helya Ridge) a jej paničkou Marcelkou spolu s jej deťmi. Okrem neustálych naháňačiek si Amal s Connie nacvičovali aj poriadne RR "grécko-rímske zápasy", a tak sme zažili kopec srandy. Fotky sú TU.

Connie a Amal

Obrázok

  a ich zápasy {#Totálně vysmátý}

Obrázok

 

No a posledný deň dovolenky sme vyrazili k našim priateľom z CHS South Moravia. Amal mal o spoločnosť postarané a veľmi rád sa vyšantil s Conny, Eržikou, Arankou, Ashanti a dokonca aj s Ronom, ktorý tu bol opäť na prázdninách. No a my dvojnožci sme kecali, čo nám ústa stačili {#} a aby sme len tak nečinne nesedeli, "potrápili" sme aj mladých štvornohých dorastencov vo výstavných postojoch a behu na výstavných obojkoch. Dôvod? Príprava na bratislavskú CACIB výstavu. Ako sa nám darilo? Čítajte už čoskoro... {#}

 Obrázok

nerozlučná dvojka - Amal a Ron

Obrázok

 Ashanti

Obrázok

 a budúci veľmi nádejný junior handler Miško {#}  

Obrázok